Korvpallifestivalil koos Pipi ja tudengitega 04. detsember rauno

30. novembril toimus Tartus Euroopa Eriolümpia korvpallinädala raames ühendav korvpallifestival. Tegu oli festivaliga, kuhu olid kaasatud tava- ja erikoolide lapsed projekti “Tervislik eluviis koolides” raames. Lisaks nautisid mängulist korvpalli ka täiskasvanud sportlased ja Tartu Ülikooli tudengid, kes olid suureks abiks festivali korraldusel. Kõiki pallimängijaid ergutas Pipi ja võttis ka ise tegevustest agaralt osa. Oli tore meeleolukas päev, kus saadi kinnitust sellele, et korvpall on üks tore pallimäng nii võistlusspordina kui ka lihtsalt lõbu pärast sõpradega koos mängides. Urvaste koolist osalesid Andris ja Ander ning meie partnerkooli, Kuldre kooli õpilased. Õpilasi saatis õpetaja Rainer Kaseväli.

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/Special Olympics Estonia fb-leht.

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/Special Olympics Estonia fb-leht.