Uudised

Koristustalgud toimusid käsikäes luuletamisega 09. mai rauno


Käes on kott, ees on kopp,
kilekotis puhas sopp.

Meie kooli “Teeme ära” koristustalgud toimusid 5. mai päikesepaistelisel pärastlõunal. Seekordsete talgute eripära oli see, et koristamine toimus käsikäes luuletamisega – iga klass/rühm mõtles välja teemakohase salmikese. Nii salmikesi kui fotosid sai näha juba järgmisel hommikul kooli stendil. Prügi “saagikuse” kohta oli väikest nurinat: otsin, otsin, prügi pole, prügikastis kõik, mis kole! Nuriseda ei saanud ainult õpetaja Siiri ja Veronika klass, nemad koristasid Urvaste-Kanepi teeääri ja “saagikus”oli väga hea. Kevin, kui kõige tugevam suutis koti ikka kooli juurde tassida. Õpilaste tagasiside põhjal oli üks ütlemata tore päev!

Käes on kott, ees on kopp,
kilekotis puhas sopp.

Meie kooli “Teeme ära” koristustalgud toimusid 5. mai päikesepaistelisel pärastlõunal. Seekordsete talgute eripära oli see, et koristamine toimus käsikäes luuletamisega – iga klass/rühm mõtles välja teemakohase salmikese. Nii salmikesi kui fotosid sai näha juba järgmisel hommikul kooli stendil. Prügi “saagikuse” kohta oli väikest nurinat: otsin, otsin, prügi pole, prügikastis kõik, mis kole! Nuriseda ei saanud ainult õpetaja Siiri ja Veronika klass, nemad koristasid Urvaste-Kanepi teeääri ja “saagikus”oli väga hea. Kevin, kui kõige tugevam suutis koti ikka kooli juurde tassida. Õpilaste tagasiside põhjal oli üks ütlemata tore päev!