Kohvik Mesimumm avab uksed 16. september rauno

Valgamaa KÕK (kutseõppekeskuse) rühm õpetaja Ave Kaupmees eestvedamisel algatas toreda ettevõtmise- teisipäeviti, kahel vahetunnil avatakse kohvik, kus saavad nii õpilased kui töötajad maiustada õpilaste valmistatud hõrgutistega. Nii harjutatakse, kuidas oleks töötada päris kohvikus. Usume, et nii mõnigi õpilane saab sellest indu ja kes teab, ehk kohtume kunagi mõne selle kursuse lõpetajaga hilisemas tööelus kui väljaõppe saanud teenindajaga. Ühtlasi õpime kohvikus käimise kultuuri ja rahakasutuse oskust.