Uudised

Kogukonnafestivali töötuba Urvaste Pastoraadi pargis 22. mai rauno


17. mail osalesid Urvaste Kooli õpilased töötoas „Looduse jäädvustamine/märkamine läbi nutiseadme.“ Juhendaja Janek Joab õpetas kasutama nutiseadmeid pildistamiseks. Meie õpilased olid usinad kuulama juhendajat ning kiiresti prooviti pildistada antud näpunäidete järgi erinevaid taimi, taevast jne. Pildistamine on igati tore ja huvitav tegevus ning vajalik oskus.

17. mail osalesid Urvaste Kooli õpilased töötoas „Looduse jäädvustamine/märkamine läbi nutiseadme.“ Juhendaja Janek Joab õpetas kasutama nutiseadmeid pildistamiseks. Meie õpilased olid usinad kuulama juhendajat ning kiiresti prooviti pildistada antud näpunäidete järgi erinevaid taimi, taevast jne. Pildistamine on igati tore ja huvitav tegevus ning vajalik oskus.