Kogu kooliga kelgumäele 15. veebruar rauno

Täna 13. veebruaril tähistas Urvaste Kooli pere traditsioonilist vastlapäeva pikima liu laskmisega. Kuigi liiklemiseks on selline jäine ja libe ilmastik väga ohtlik, siis pikima liu laskmiseks lausa ideaalne. Tänu kooli direktori Jaanika heale ideele osta koolile uued duubid, tulid vastlaliud pikemad kui kunagi varem. Pikka libisemist nautisid kõik kaasaarvatud õpetajad. Igast klassist pikima liu laskunud õpilasi tunnustati diplomi ja magusa ampsuga. Tublimad olid: Elisabet, Annely, Ander, Kevin P, Janek, Marthin, Karl-Martin ja kutseõppest Kaire. Aitäh huvijuht Ellenile ja õpetaja Rainerile! Aitäh õpetaja Jüri eestvedamise ja kelgumäe ettevalmistamise eest.