Uudised

Kilpkonna talutaja, madratsite katsetaja-hüppaja, elukutseline naerutaja – on vast ameteid 13. veebruar rauno


Nagu juba traditsiooniks saanud, viib valla raamatukoguhoidja Saima Tell koostöös huvijuhiga kuus korra, neljapäeviti, läbi ürituse meie koolis. Seekord olid teemaks ametid. Saime teada kui uskumatuid ja eriskummalisi ameteid on maailmas olemas. Näiteks kilpkonna talutaja, madratsite katsetaja-hüppaja, elukutseline naerutaja. Õpilased said ära arvata meie õpetajate ettenäidatud pantomiimide järgi veidi tuntumaid ameteid ja pandi kokku liitsõnadest koosnevaid ametinimetusi. Üritus oli Saima poolt nii ülesehitatud, et lastele jagus nalja, naeru ja põnevaid teadmisi.

Nagu juba traditsiooniks saanud, viib valla raamatukoguhoidja Saima Tell koostöös huvijuhiga kuus korra, neljapäeviti, läbi ürituse meie koolis. Seekord olid teemaks ametid. Saime teada kui uskumatuid ja eriskummalisi ameteid on maailmas olemas. Näiteks kilpkonna talutaja, madratsite katsetaja-hüppaja, elukutseline naerutaja. Õpilased said ära arvata meie õpetajate ettenäidatud pantomiimide järgi veidi tuntumaid ameteid ja pandi kokku liitsõnadest koosnevaid ametinimetusi. Üritus oli Saima poolt nii ülesehitatud, et lastele jagus nalja, naeru ja põnevaid teadmisi.