Uudised

Keraamikaringi lapsed jõululaadal 20. detsember rauno


Antsla Gümnaasiumis toimus 17. detsembril traditsiooniline jõululaat. Meie kooli keraamikaringi lapsed koos ringijuht Elinaga viisid laadale oma valmistatud kausse, kruuse, vaase ja päkapikke. Jõululaadal oleme osalenud ka varem ja oli tore näha, et meie keraamikat juba osati oodata ning ostjatest tekkis kohe järjekord. Lapsed said laadal ringi vaadata ja näha, mida teised olid laadaks valmistanud. Ostsime mõned maiustused ja oma sõpradele kingitusi, soovijad said keerutada loosiratast. Laadamelu hoidis üleval õpilaste esinemine: laulud, tantsud ja luuletused.

Antsla Gümnaasiumis toimus 17. detsembril traditsiooniline jõululaat. Meie kooli keraamikaringi lapsed koos ringijuht Elinaga viisid laadale oma valmistatud kausse, kruuse, vaase ja päkapikke. Jõululaadal oleme osalenud ka varem ja oli tore näha, et meie keraamikat juba osati oodata ning ostjatest tekkis kohe järjekord. Lapsed said laadal ringi vaadata ja näha, mida teised olid laadaks valmistanud. Ostsime mõned maiustused ja oma sõpradele kingitusi, soovijad said keerutada loosiratast. Laadamelu hoidis üleval õpilaste esinemine: laulud, tantsud ja luuletused.