Käredas pakases Roiupalu õpperajal 12. detsember rauno

Urvaste Kooli õpilased käisid 9. detsembril Kiidrjärvel päkapikke otsimas. Jalutasime Roiupalu õpperajal, arutledes ja vaadeldes, mis toimub talvises metsas. Kas ka loomad -linnud ootavad jõule, kes neist teeb uinaku ja millega teised tegelevad? Meenutasime, millised olid meie esivanemate jõulutavad ja kombed ning milliseid töid-toimetusi tehti talvisel ajal. Matkaraja lõpus ootas meid kuum tee ja soe lõkketuli, grillisime viinereid ja sõime moosisaia.