Uudised

Jõulupeol kadus kitarr, tantsisid lumemehed, esinesid tsirkuseartistid.... 11. jaanuar rauno


Sel aastal oli jõulupidu  meie koolis väga teistmoodi. Saal oli muutnud oma harjumuspärast asendit, dekoratsioonid lõid mõnusalt vahuseid lumehangesid, sädelevad tulukesed tekitasid ootusärevust.

Õpetajad üllatasid nii publikut kui ka jõulumeest oma etteastega. Laulule „Aisakell“ tegi õpetaja Ellen hoopis teised sõnad, kui oleme harjunud laulma ja kuulama. See oli lustlik ja mõnus, suureks rõõmuks oli rivi, laulvatest õpetajatest väga pikk.

Üle ürgse Urvaste
sõidab saanil jõulumees,
jõuab siia kohe ta
härmas habe on tal ees.
Kaugelt, kaugelt Antslamaalt
täna lendab siia ta...

Üllatused aga jätkusid. Külas olid käinud krutskeid täis päkapikud, kes mingil põhjusel viisid endaga kaasa ühe vajaliku kitarri. Kuid see sai kiire lahenduse ning õp. Cathlen leidis oma õpilase abiga pilli üles ning pidu sai veelgi suurema hoo sisse.

Laval sai näha erilisi etteasteid: loeti luuletusi, lauldi, mängiti pilli, tantsiti ja esitleti meeleolukaid tsirkuseshow numbreid.

See kõik oli nii meeliülendav ja tore. Eriti vahva, et sel peol oli meid nii palju üle pika aja kokku tulnud. Pealtvaatajaidki oli oodatust rohkem kohale tulnud, see annab positiivset energiat edasi toimetamiseks.

Suured tänud imelise peo eest, ühiselt suudame erilisi asju korda saata. See oli väga vinge kontsert. Siiras tänu KÕIGILE! Õpetajad, kasvatajad, kokad, koristajad....

Mõnusat jõuluaega ja rõõmurohket uut aastat! Me oleme vägevalt ägedad!

Videod leiad siit.

Sel aastal oli jõulupidu  meie koolis väga teistmoodi. Saal oli muutnud oma harjumuspärast asendit, dekoratsioonid lõid mõnusalt vahuseid lumehangesid, sädelevad tulukesed tekitasid ootusärevust.

Õpetajad üllatasid nii publikut kui ka jõulumeest oma etteastega. Laulule „Aisakell“ tegi õpetaja Ellen hoopis teised sõnad, kui oleme harjunud laulma ja kuulama. See oli lustlik ja mõnus, suureks rõõmuks oli rivi, laulvatest õpetajatest väga pikk.

Üle ürgse Urvaste
sõidab saanil jõulumees,
jõuab siia kohe ta
härmas habe on tal ees.
Kaugelt, kaugelt Antslamaalt
täna lendab siia ta...

Üllatused aga jätkusid. Külas olid käinud krutskeid täis päkapikud, kes mingil põhjusel viisid endaga kaasa ühe vajaliku kitarri. Kuid see sai kiire lahenduse ning õp. Cathlen leidis oma õpilase abiga pilli üles ning pidu sai veelgi suurema hoo sisse.

Laval sai näha erilisi etteasteid: loeti luuletusi, lauldi, mängiti pilli, tantsiti ja esitleti meeleolukaid tsirkuseshow numbreid.

See kõik oli nii meeliülendav ja tore. Eriti vahva, et sel peol oli meid nii palju üle pika aja kokku tulnud. Pealtvaatajaidki oli oodatust rohkem kohale tulnud, see annab positiivset energiat edasi toimetamiseks.

Suured tänud imelise peo eest, ühiselt suudame erilisi asju korda saata. See oli väga vinge kontsert. Siiras tänu KÕIGILE! Õpetajad, kasvatajad, kokad, koristajad....

Mõnusat jõuluaega ja rõõmurohket uut aastat! Me oleme vägevalt ägedad!

Videod leiad siit.