Kolmas malevasuvi on alanud 15. juuni rauno

13. juunil avasime Urvaste Koolis kolmanda malevasuve. Töötab kaks rühma: Urvaste ja Jaanikese, kummaski rühmas 8 malevlast. Avamisel soovisid meile toredaid malevapäevi Antsla vallavanem Avo Kirsbaum ja malevajuht Jaanika Käst (Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor). Valga Jaanikese kooli õpilased alustasid oma esimest malevasuve.

Tööd jagatud ja ohutusnõuded tutvustatud kuulati hoolega veel kooliõe õpetusi ning mindi rõõmsalt ülesandeid täitma. Peale tööd algas päeva parim osa - tutvusime üksteisega läbi lõbusate meeskondlike mängude ja tegevuste. Et ennast täieõigusliku malevlasena tunda, tuli läbida katsed. „Ristisime“ tunnetusraja lõpus kõik „rebasekutsikad“ malevlasteks ja andsime pühalikult vande.

Toit oli maitsev ja ilm imeilus!

Toit oli maitsev ja ilm imeilus!