Uudised

Ideest teostuseni ehk meie kooli bocceväljak 12. oktoober rauno


Urvaste Koolis oli 10. oktoober eriline, sest sellel ilusal päikeselisel sügispäeval avati bocceväljak. Direktor Jaanika Käst tervitas kogu koolipere ja külalisi, seejärel toimus lindilõikamine.

Bocceväljaku rajamise mõte sündis juba selle aasta kevadel, kui õpetaja Rainer Kaseväli seda kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Kiidroniga arutas. Koolijuht kiitis idee pikemalt arutamata heaks. Bocce mäng on uus ja põnev ning see on jõukohane kõigile. Hangiti ehitusmaterjal ja muu vajalik. Koos puutöötunnis käivate õpilastega  mõõtsime, järkasime, värvisime ning paigaldasime väljaku paika. Edasi pöördusime Eriolümpia Eesti Ühenduse Spordidirektori Siret Kruki poole abipalvega meile see mäng selgeks õpetada. Siret kaasas sellesse bocce koordinaatori Tiina Oimeti. Rõõmsameelne kordinaator  tegi kogu kooliperele mängu koolituse ja esimesed võistkonnad õpetajatest ja õpilastest said kohtuniku valvsa silma all teha avamängu. Seekord võitsid õpetajad veel napilt õpilasi. Aitäh õpetajad Jüri, Rainer. Teie koos õpilastega tegite ideest teostuse.

Loe siit.

Urvaste Koolis oli 10. oktoober eriline, sest sellel ilusal päikeselisel sügispäeval avati bocceväljak. Direktor Jaanika Käst tervitas kogu koolipere ja külalisi, seejärel toimus lindilõikamine.

Bocceväljaku rajamise mõte sündis juba selle aasta kevadel, kui õpetaja Rainer Kaseväli seda kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Kiidroniga arutas. Koolijuht kiitis idee pikemalt arutamata heaks. Bocce mäng on uus ja põnev ning see on jõukohane kõigile. Hangiti ehitusmaterjal ja muu vajalik. Koos puutöötunnis käivate õpilastega  mõõtsime, järkasime, värvisime ning paigaldasime väljaku paika. Edasi pöördusime Eriolümpia Eesti Ühenduse Spordidirektori Siret Kruki poole abipalvega meile see mäng selgeks õpetada. Siret kaasas sellesse bocce koordinaatori Tiina Oimeti. Rõõmsameelne kordinaator  tegi kogu kooliperele mängu koolituse ja esimesed võistkonnad õpetajatest ja õpilastest said kohtuniku valvsa silma all teha avamängu. Seekord võitsid õpetajad veel napilt õpilasi. Aitäh õpetajad Jüri, Rainer. Teie koos õpilastega tegite ideest teostuse.

Loe siit.