Uudised

Hispaanlased said osa meie maast, kultuurist ja kooliruumist 13. juuni rauno


12.06-16.06.2023 külastasid meie kooli kaks eripedagoogi Hispaaniast, Andaluusia piirkonnast ja Ubeda linnast. Juan ja Maria Angeles õpetavad üsna samasuguses koolis nagu on meie Urvaste Kool ja Valga Jaanikese Kool. Külalised said osa õmblemisest, kunstist, käsitööst, näitlemisest, Antsla valla koolide laulu- ja tantsupeost, Urvaste kiriku vaatest, Valga linnast, Valga Jaanikese Kooli lõpuaktusest ja ühisest tordisöömisest ning jõudsime ERMigi. Ühe päeva käisid külalised Elroni rongiga Tallinnas. Külaskäigu lõpetas suursugune purskkaevu šõu Valgas Pudrumäe jalamil. Külalised käisid Valgas ja Urvastes  Erasmus+ programmi raames meie õpetajaid töövarjutamas. Kahtlemata on seesugune projektitöö rikastav kogemus, arenevad eluks vajalik keeleoskus ja head koostöösuhted. Aitäh Valga Põhikooli inglise keele õpetajale Kersti Piirile.

12.06-16.06.2023 külastasid meie kooli kaks eripedagoogi Hispaaniast, Andaluusia piirkonnast ja Ubeda linnast. Juan ja Maria Angeles õpetavad üsna samasuguses koolis nagu on meie Urvaste Kool ja Valga Jaanikese Kool. Külalised said osa õmblemisest, kunstist, käsitööst, näitlemisest, Antsla valla koolide laulu- ja tantsupeost, Urvaste kiriku vaatest, Valga linnast, Valga Jaanikese Kooli lõpuaktusest ja ühisest tordisöömisest ning jõudsime ERMigi. Ühe päeva käisid külalised Elroni rongiga Tallinnas. Külaskäigu lõpetas suursugune purskkaevu šõu Valgas Pudrumäe jalamil. Külalised käisid Valgas ja Urvastes  Erasmus+ programmi raames meie õpetajaid töövarjutamas. Kahtlemata on seesugune projektitöö rikastav kogemus, arenevad eluks vajalik keeleoskus ja head koostöösuhted. Aitäh Valga Põhikooli inglise keele õpetajale Kersti Piirile.