Heal lapsel mitu nime 12. aprill rauno

Kevadpühad, lihavõtted, munapühad, ülestõusmispühad, kiigepühad - heal lapsel mitu nime! Kuna ilmataat ei lubanud seekord õue, saime nõuetekohaselt hajutatult lustida ja mängida meie suures saalis. Toimus traditsiooniline munaveeretamine, võistkondlikud teatejooksud erinevate tegevustega, pallide täpsusvisked, suure omavalmistatud pusle ladumine ja muud tegevused. Erilised tänud 8. klassi tüdrukutele Agnesele ja Pille-Riinule, kes olid eriti aktiivsed ja abivalmis nii mängude korraldamisel, osalemisel  kui ka hooldusklasside õpilaste abistamisel-juhendamisel. Kõik osalejad said preemiaks kommi ja võitjad lausa magusad medalid kaela. Tore tagasiside oli järgmisel hommikul kutseõppurilt Enelalt: “Õpetaja, mul on veel praegugi see eilne mängude õhtu ja medalivõit hinges!”