Uudised

Head hariduse külvajad! 07. oktoober rauno


Head hariduse külvajad! Selliselt pöördus meie kooli kollektiivi poole Antsla vallavanem ja kutsus meid tähistama Õpetajate päeva Antsla Kultuuri-ja Spordikeskusesse. Üheskoos vaadati tetrietendust „Õpetaja Instagramist“. Järgnes õpetajate tunnustamine. Antsla vald tunnustas meie kooli õpetajat Siiri Jõgisuu´d klassiõpetaja nominatsiooni eest Aasta õpetaja galal ja tänukirja pälvis veel meie õppejuht Kaja Roots. Palju õnne!

Aitäh Antsla vallale tähelepanu ja tunnustuse eest.

­­­­­­­­­­­­

Head hariduse külvajad! Selliselt pöördus meie kooli kollektiivi poole Antsla vallavanem ja kutsus meid tähistama Õpetajate päeva Antsla Kultuuri-ja Spordikeskusesse. Üheskoos vaadati tetrietendust „Õpetaja Instagramist“. Järgnes õpetajate tunnustamine. Antsla vald tunnustas meie kooli õpetajat Siiri Jõgisuu´d klassiõpetaja nominatsiooni eest Aasta õpetaja galal ja tänukirja pälvis veel meie õppejuht Kaja Roots. Palju õnne!

Aitäh Antsla vallale tähelepanu ja tunnustuse eest.

­­­­­­­­­­­­