Haridus- ja teadusminister kirjutas meile kirja 07. oktoober rauno

Austatud Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele Valgamaal ja Võrumaal eestvedajad

Soovin teid tänada suure panuse eest Eesti haridusmaastikul. Mul on hea meel, et teie tööd on märgatud ka laiemalt ning teid on esitatud aasta õpetaja 2022 konkursile, kuhu sel aastal laekus kokku üle 1500 kandidaadi.

Suure rõõmuga teatan, et riiklik hariduspreemiate komisjon on põhjalike arutelude tulemusel valinud ettevõtmise „Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele Valgamaal ja Võrumaal“ aasta haridustegu kategoorias kolme nominendi hulka. Loodan teiega kohtuda juba 8. oktoobril Pärnu Kontserdimajas toimuval aasta õpetaja galal „Eestimaa õpib ja tänab“, kus kuulutatakse välja kõikide kategooriate laureaadid.

Soovin teile edukat ja rahulikku uut kooliaastat!

Lugupidamisega

Haridus- ja teadusminister

Tõnis Lukas

Loe siit: https://www.hm.ee/et/uudised/selgusid-aasta-opetaja-2022-konkursi-nominendid

Austatud Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele Valgamaal ja Võrumaal eestvedajad

Soovin teile edukat ja rahulikku uut kooliaastat!

Lugupidamisega

Haridus- ja teadusminister