Eriolümpia Otepääl 04. märts rauno

Otepääl Tehvandil toimusid heitlikest lumeoludest hoolimata 3.-4. märtsil juba 9. korda Eriolümpia talimängud. Seekord olid mängud erilised, sest esmakordselt Eestis korraldati lisaks suusavõistlustele räätsajooksu võistlused. Hankisime koolile räätsasid mitu paari. Traditsiooniliselt toimus tõrvikujooks, kuhu kogunes ligi 40 politseinikku.

Meie Urvaste Kooli õpetajad (Rainer, Elina, Siiri, Ellen, Aive) olid aga talimängude kohtunikeks, tegid tähtsat ja täpset tööd.

Esimesel päeval toimusid kell 12.00-15.00 eelvõistlused suusatamises ja räätsajooksus, mille põhjal sportlased jagati tulemuste järgi erinevatesse tugevusgruppidesse (divisjonidesse). Teisel päeval vihmaga võidu võistlesime juba võrdsete vastastega auhinnalistele kohtadele. Pühajärve Spa- ja Puhkekeskuses osalesime erinevates tegevustes, käisime basseinis, toimus õnneloos, meie ette astusid üllatuskülalised ja toimus disko. Oli vahva. Naudime tulemusi. Andsime endast parima. Meie kooli sportlasi (Karel, Raiko, Andris, Irina, Agnes, Kaith) saatis treener Vladimir ja koolipsühholoog Echtel-Erle.