Uudised

Eriolümpia Euroopa suusavõistlused 05. märts rauno


Otepääl Tehvandil toimusid 1.-2. märtsil Eriolümpia Euroopa suusavõistlused. Presidendi visiit Tehvandi staadionile oli võistlemise kõrval pidulik tipphetk. President Karis märkas eriolümpia sportlaste positiivsust ja rõõmu. Suusavõistlusi toetasid Tehvandi staadioni suurepärased olud ja päikesepaiste. Meie kooli esindasid sportlastena Andris, Kert ja Tauri. Võistlusteks treeniti treeneri ja õpetaja Vladimir Golubevi juhendamisel. Juba mitmeid aastaid on vabatahtlikena sündmusel ametis Urvaste Kooli vabatahtlikud. Õpetaja Rainer Kasevälja eestvedamisel oli staadionil rõõmsaid vabatahtlikke kokku 12 inimest meie Urvaste Koolist. Meie kooli direktor Jaanika Käst oli sel aastal Eriolümpia Euroopa suusavõistlustel vabatahtlikuna ametis koos abikaasa Marek Kästiga.

Meie õpilaste tulemused:
100 m- Tauri 3. koht
500 m- Kert 3. koht
1 km- Andris 1. koht.
Teatevõistlusel osalesid Andris ja Kert ning saavutasid 3. koha.

Otepääl Tehvandil toimusid 1.-2. märtsil Eriolümpia Euroopa suusavõistlused. Presidendi visiit Tehvandi staadionile oli võistlemise kõrval pidulik tipphetk. President Karis märkas eriolümpia sportlaste positiivsust ja rõõmu. Suusavõistlusi toetasid Tehvandi staadioni suurepärased olud ja päikesepaiste. Meie kooli esindasid sportlastena Andris, Kert ja Tauri. Võistlusteks treeniti treeneri ja õpetaja Vladimir Golubevi juhendamisel. Juba mitmeid aastaid on vabatahtlikena sündmusel ametis Urvaste Kooli vabatahtlikud. Õpetaja Rainer Kasevälja eestvedamisel oli staadionil rõõmsaid vabatahtlikke kokku 12 inimest meie Urvaste Koolist. Meie kooli direktor Jaanika Käst oli sel aastal Eriolümpia Euroopa suusavõistlustel vabatahtlikuna ametis koos abikaasa Marek Kästiga.

Meie õpilaste tulemused:
100 m- Tauri 3. koht
500 m- Kert 3. koht
1 km- Andris 1. koht.
Teatevõistlusel osalesid Andris ja Kert ning saavutasid 3. koha.