Uudised

Eriolümpia Eesti Ühenduse kergejõustikuvõistlused Võrus 12. juuni rauno


8. juunil toimusid Võrus kergejõustikuvõistlused. Päev algas pendelteatejooksuga  ning edasi pidid sportlased mõõtu võtma neljavõistluses: 60m jooks, kaugushüppe, palliviske või kuulitõuke ja 400m jooks. Ilm oli suviselt soe ja päikseline ning meie kooli sportlased saavutasid häid tulemusi: üks esikoht, üks teinekoht, kolm kolmandat kohta. Urvaste Kooli esindasid: Tauri, Janely, Janek, Raiko, Andris, Braian-Andreas ja Kert. Õpilasi juhendasid õpetaja Jüri ja Rainer. Täname võistluste korraldajaid.

8. juunil toimusid Võrus kergejõustikuvõistlused. Päev algas pendelteatejooksuga  ning edasi pidid sportlased mõõtu võtma neljavõistluses: 60m jooks, kaugushüppe, palliviske või kuulitõuke ja 400m jooks. Ilm oli suviselt soe ja päikseline ning meie kooli sportlased saavutasid häid tulemusi: üks esikoht, üks teinekoht, kolm kolmandat kohta. Urvaste Kooli esindasid: Tauri, Janely, Janek, Raiko, Andris, Braian-Andreas ja Kert. Õpilasi juhendasid õpetaja Jüri ja Rainer. Täname võistluste korraldajaid.