Uudised

Elagu ilus Eesti! Palju õnne Eesti! 24. veebruar rauno


„Õues on imeilus talveilm, oleme koolisaali kogunenud, et tähistada meie riigi, meie väikese Eestimaa 105. aastapäeva. Riigi kõige tähtsamat päeva. Täna laulame, tantsime, räägime ja mõtleme Eestimaast, teeme seda eesti keeles. Teeme seda just nii palju ja just seesuguse lustiga kuidas keegi meist tunneb või soovib ja mitte keegi ei saa meid keelata,“ nii kõneles meie kooli direktor Jaanika Käst EV 105. aastapäevale pühendatud kontsert-aktusel meie Urvaste Koolis 21. veebruaril 2023.a.

Õpilaste kontsert oli pidulik ja emotsionaalne. Vallavanema härra Avo Kirsbaumi kõne kõlas jugustavalt ja sõbralikult. Aitäh õpilased, aitäh õpetajad. Elagu ilus Eesti! Palju õnne Eesti!

Rõõm tihti sõnatumaks jääb,
ja peitu pisarad.
Me täiel häälel iga päev
ei kiida isamaad.
Kuid juhtugu mis iganes —
aeg olgu hell või karm –,
on igaühe südames
„Mu isamaa, mu arm!” (Leelo Tungal)

„Õues on imeilus talveilm, oleme koolisaali kogunenud, et tähistada meie riigi, meie väikese Eestimaa 105. aastapäeva. Riigi kõige tähtsamat päeva. Täna laulame, tantsime, räägime ja mõtleme Eestimaast, teeme seda eesti keeles. Teeme seda just nii palju ja just seesuguse lustiga kuidas keegi meist tunneb või soovib ja mitte keegi ei saa meid keelata,“ nii kõneles meie kooli direktor Jaanika Käst EV 105. aastapäevale pühendatud kontsert-aktusel meie Urvaste Koolis 21. veebruaril 2023.a.

Õpilaste kontsert oli pidulik ja emotsionaalne. Vallavanema härra Avo Kirsbaumi kõne kõlas jugustavalt ja sõbralikult. Aitäh õpilased, aitäh õpetajad. Elagu ilus Eesti! Palju õnne Eesti!

Rõõm tihti sõnatumaks jääb,
ja peitu pisarad.
Me täiel häälel iga päev
ei kiida isamaad.
Kuid juhtugu mis iganes —
aeg olgu hell või karm –,
on igaühe südames
„Mu isamaa, mu arm!” (Leelo Tungal)