Uudised

Ehe ja südantsoojendav nukuetendus 08. detsember rauno


Täna tuli meie kooli külla Riina Ermeli nukuteater etendusega “Karlssoni jõulud”. Riina Ermel on tegelenud nukuetendustega aastast 1983. Kõik dekoratsioonid ja nukud on Riina enda valmistatud. Mängitakse põhiliselt muinasjutte. Meie õpilased elasid etendusele vahvalt kaasa. Etenduse lõppedes said kõik huvilised ise nukkdega mängimist proovida ja koos nendega pildistada. Aitäh nukuetenduse seltskonnale!

 

Täna tuli meie kooli külla Riina Ermeli nukuteater etendusega “Karlssoni jõulud”. Riina Ermel on tegelenud nukuetendustega aastast 1983. Kõik dekoratsioonid ja nukud on Riina enda valmistatud. Mängitakse põhiliselt muinasjutte. Meie õpilased elasid etendusele vahvalt kaasa. Etenduse lõppedes said kõik huvilised ise nukkdega mängimist proovida ja koos nendega pildistada. Aitäh nukuetenduse seltskonnale!