Uudised

SA Võrumaa Arenduskeskus Urvaste Koolis 15. oktoober rauno


SA Võrumaa Arenduskeskus Urvaste Koolis

Neljapäeva hommik (15.09.2020) oli meie koolis taaskord pidulik. „Eestimaa õpib ja tänab" konkursi maakondlikke laureaate olid õnnitlema tulnud SA Võrumaa arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots ja haridusspetsialist Kertu Pehlak. Kaasas fotograaf Kaisa Äärmaa ja muusik Andreas Pall kitarriga. Karl-Erik Taukar´i laul Seitsme tuule poole kõlas üllatusena ja pälvis koolipere ja õpetaja enese kaasalaulmise ja kaasaelamise.

Hoia hoia mul käest
Las see päev annab vastuseid
Leia leia üles mäed
Las näeb kogu maailm meid

/Karl-Erik Taukar/

SA Võrumaa Arenduskeskus Urvaste Koolis

Neljapäeva hommik (15.09.2020) oli meie koolis taaskord pidulik. „Eestimaa õpib ja tänab" konkursi maakondlikke laureaate olid õnnitlema tulnud SA Võrumaa arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots ja haridusspetsialist Kertu Pehlak. Kaasas fotograaf Kaisa Äärmaa ja muusik Andreas Pall kitarriga. Karl-Erik Taukar´i laul Seitsme tuule poole kõlas üllatusena ja pälvis koolipere ja õpetaja enese kaasalaulmise ja kaasaelamise.

Hoia hoia mul käest
Las see päev annab vastuseid
Leia leia üles mäed
Las näeb kogu maailm meid

/Karl-Erik Taukar/