Eesti Vabariigi 106. aastapäeva tähistamine oli seekord eriline 23. veebruar rauno

Tänavune Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine oli eelmistest erinev. Seekord osales peol õige mitu mundrikandjat. Meile oli külla tulnud Kaitseliidu Võrumaa maleva pealik major Vaido Siska, kelle südamlik sõnavõtt tõi nii mõnelegi pisara silmanurka. Meie oma kooli sotsiaalpedagoog Jüri Kiidron kandis noorkotkaste pidulikku vormi ja õpetaja Elina Antsil oli seljas Naiskodukaitse vormiriietus. Õpilaste kontsert oli nagu ikka meeliülendav. Aitäh Cathlenile kontsert-aktuse juhtimise ja lastele imeliste muusikapalade õpetamise eest. Väga armsad olid kutseõppurite luuletused – need said selgeks kutseõppe õpetajate Reeda ja Vally käe all, aitäh neile! Saali dekoreerisid huvijuht Ellen ja juhiabi Maret. Tänud neilegi! Nagu juba traditsiooniks saanud, jagatakse kord aastas tänukirju pikaaegse kohusetundliku töö eest. Sellel aastal tähistasid oma tööjuubelit meie direktor Jaanika Käst, kooli raamatukoguhoidja Heli Lazutina, õpetaja Elina Antsi ja huvijuht Ellen Varov. Tänukirjad ja kingitused andsid kätte õppejuht Kaja Roots, õpilasesinduse aseesimees Andris Agar ja direktor Jaanika Käst, kellel jagus häid sõnu nii asjaosalistele kui kogu kooliperele. Selle päeva tähistamisest jäi südamesse soe tunne.