Eesti keel – väike, kuid ilus 15. märts rauno

Pühapäeval, 14. märtsil, tähistati emakeelepäeva. Meie tähistasime koolis juba eelneval reedel. Sissejuhatuseks kostus kooliraadiost VIII klassi õpilase Irina Pavlova poolt sisse loetud tekst, mis rääkis emakeelepäevast  ja selle tähistamisest  Eestis. Edasised tegevused toimusid klassides.   Seekord oli põhirõhk luulel – iga klassikollektiiv  sai originaalluuletuste sõnad, millest hakati koostama uut luuletust. Tulemuseks olid väga vahvad luuleread. Klassid kirjutasid ka etteütlust. Nii, et vaatamata koroonapiirangutele sai emakeelepäev vääriliselt tähistatud.