Bocceõpetus ja sõprusturniir 08. detsember rauno

Urvaste Kooli õpilased said osaleda 6. detsembril Bocceõpetuse päeval koos Valga Jaanikese kooliga. Võõrustajaks oli Kroonuaia Kool, teadaolevalt ainuke bocce siseväljakuga kool. Bocce koordinaator Tiina Oimet jagas meile õpetussõnu reeglitest ning oli ka sõprusturniiri peakohtunikuks. Õpilased said panna ennast proovile ja sõpruskohtumisel kogus kõige rohkem punkte Urvaste Kool, teiseks jäi Valga Jaanikese Kool ja kolmandaks Kroonuaia Kool. Iga võistleja sai ka tunnustatud medali ja diplomiga. Peale sõprusturniiri pakuti kõigile osalejatele kringlit ja kommi. Igati vahva üritus. Täname võõrustajaid.