Uudised

Aasta õpetaja gala 2022 on toimunud 09. oktoober rauno


„Me alustame oma koolides iga tööpäeva juhtmõttega – kõik meie kooli õpilased peavad saama võimaluse õnnestuda. Valga Jaanikese koolis oleme seda juhtmõtet täiendanud - kõik meie kooli õpilased ja õpetajad peavad saama võimaluse õnnestuda. Mõlemad koolid ja nende juht on aasta õpetaja galal, nominendid, haridusteo finalistid. Taevas, see on suur õnnestumine! Me täname selle suure tunnustuse eest,  meie tegime Valgamaal ja Võrumaal aasta haridusteo, meie oleme aasta haridusteo finalistid Eestis, see jääb eluks ajaks meelde. Suur tänu armsad koolipered Urvastes ja Jaanikeses, teie olete need, kes inspireerivad, kellega saame suuri tegusid teha.“ Jaanika Käst.

„Kokkuvõttes annab koolihariduse kvaliteet, üheskoos meie igaühe lastetoaga, kammertooni ka kogu riigile ja rahvale. See kujundab meie mõtte- ja väljendusviisi. Seda, kui pikk või lühike on meie pilk, kui austavad ja loovad suudame olla. Ja ka seda, mida oskame väärtustada, nii meie minevikus kui ka olevikus ja tulevikus.“ Alar Karis, 8.10.2022, Pärnus.

„Me alustame oma koolides iga tööpäeva juhtmõttega – kõik meie kooli õpilased peavad saama võimaluse õnnestuda. Valga Jaanikese koolis oleme seda juhtmõtet täiendanud - kõik meie kooli õpilased ja õpetajad peavad saama võimaluse õnnestuda. Mõlemad koolid ja nende juht on aasta õpetaja galal, nominendid, haridusteo finalistid. Taevas, see on suur õnnestumine! Me täname selle suure tunnustuse eest,  meie tegime Valgamaal ja Võrumaal aasta haridusteo, meie oleme aasta haridusteo finalistid Eestis, see jääb eluks ajaks meelde. Suur tänu armsad koolipered Urvastes ja Jaanikeses, teie olete need, kes inspireerivad, kellega saame suuri tegusid teha.“ Jaanika Käst.

„Kokkuvõttes annab koolihariduse kvaliteet, üheskoos meie igaühe lastetoaga, kammertooni ka kogu riigile ja rahvale. See kujundab meie mõtte- ja väljendusviisi. Seda, kui pikk või lühike on meie pilk, kui austavad ja loovad suudame olla. Ja ka seda, mida oskame väärtustada, nii meie minevikus kui ka olevikus ja tulevikus.“ Alar Karis, 8.10.2022, Pärnus.