Aasta õpetaja 2023 06. juuni rauno

Tiina on silmapaistvate kogemustega innustunud õpetaja, kes suudab ka erivajadustega õpilastele selgeks teha numbrimaailma. Ta teeb õppimise õpilastele mänguliseks ja seob alati õpitava ümbritsevaga. Klassijuhatajana on ta oma õpilaste kõrval nii ekskursioonidel, matkadel, võistlustel ja teatrietendustel. Ta mõistab, et rahulikult saab õppida vaid turvalises keskkonnas. Tema õpilased ei karda eksida ega abi küsida. Ta ei tee kunagi hinna alandust: kõik õpilased peavad pingutama vastavalt oma võimetele. Ta on õpetanud oma õpilastele, et elu tuleb elada huvitavalt ja õppimine on ka huvitav. Ta võimaldab õpilastel sageli valida, kellega paaris tööd teha soovitakse ja millisest ülesandest alustada. Õpilased saavad koos otsustada, kuidas tund möödub. Isetehtud valikutest peetakse ka kinni. See ongi nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine õppetöös. Ta on nooruslik, positiivne, avatud ning abivalmis õpetaja, kes on õpilastele suurepäraseks eeskujuks ning pannud nad uskuma, et matemaatika ongi lahe! Aasta õpetaja 2023 Urvaste Koolis on õpetaja TIINA KODU.