Uudised

Aasta oodatuim üritus õpilaste seas on show “Su nägu kõlab meile tuttavalt” 18. märts rauno


Aasta oodatuim üritus õpilaste seas on pretsedenditult show “Su nägu kõlab meile tuttavalt” (varasemalt “Playback show”). Kõikidel õpilastel oli võimalus 1-2 laulu jäljendada. Sellel kevadel tuli ettekandele 13 laulu ja osalejaid õpilasi oli 19. Esimene kuulsate lauljate jäljendamise show toimus aastal 2010, seega nüüd juba XIII korda. 3-4 aastat toimus üritus oma kooli siseselt, seejärel kutsusime osalema ka külaliskoolid – Kammeri kooli, Kiigemetsa kooli, Ämmuste kooli, Lahmuse kooli, Valga Jaanikese kooli. Soetasime koolile rändkarika, mille show võitjakool viis endaga kaasa ja ühtlasi au korraldada järgmise aasta show. Praegu on karikas Valga Jaanikese kooli käes, kuhu lähevad 18. aprillil esinema meie kooli eelvooru võitjad Kevin Kallas, Andris Agar ja õpilaskodu töötajad looga “Vana klaver”. Edasipääsenud ootavad suure elevusega Valga Jaanikese kooli üritusel osalemist. “Okas kurku” neile.

Aasta oodatuim üritus õpilaste seas on pretsedenditult show “Su nägu kõlab meile tuttavalt” (varasemalt “Playback show”). Kõikidel õpilastel oli võimalus 1-2 laulu jäljendada. Sellel kevadel tuli ettekandele 13 laulu ja osalejaid õpilasi oli 19. Esimene kuulsate lauljate jäljendamise show toimus aastal 2010, seega nüüd juba XIII korda. 3-4 aastat toimus üritus oma kooli siseselt, seejärel kutsusime osalema ka külaliskoolid – Kammeri kooli, Kiigemetsa kooli, Ämmuste kooli, Lahmuse kooli, Valga Jaanikese kooli. Soetasime koolile rändkarika, mille show võitjakool viis endaga kaasa ja ühtlasi au korraldada järgmise aasta show. Praegu on karikas Valga Jaanikese kooli käes, kuhu lähevad 18. aprillil esinema meie kooli eelvooru võitjad Kevin Kallas, Andris Agar ja õpilaskodu töötajad looga “Vana klaver”. Edasipääsenud ootavad suure elevusega Valga Jaanikese kooli üritusel osalemist. “Okas kurku” neile.