Uudised

Aasta kutsõoppaja ja aasta opiasutusõ juht 11. oktoober rauno


Möödunud laupäeval Vanemuise kontserdimajas toimunud aasta õpetaja galal tunnustati haridustöötajaid ja hariduse toetajaid riiklike preemiatega. Laval olid suurepärased õhtujuhid Jalmar Vabarna ja Arabella Antons. Muusikalisi elamusi pakkusid Ollie, Jarek Kasar ja Maris Pihlap, Tartu Noortekoor ja Estraadiraadio. Lavastaja oli Veiko Tubin.

Kutse galale finalistidena said meie kooli direktor Jaanika Käst ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse Urvaste rühma kutseõpetaja Vally Koorits. Galal sai põgusalt tervitusi vahetatud haridus- ja teadusminister Kristina Kallasega ning jäädvustati ühine foto.

Möödunud laupäeval Vanemuise kontserdimajas toimunud aasta õpetaja galal tunnustati haridustöötajaid ja hariduse toetajaid riiklike preemiatega. Laval olid suurepärased õhtujuhid Jalmar Vabarna ja Arabella Antons.

Muusikalisi elamusi pakkusid Ollie, Jarek Kasar ja Maris Pihlap, Tartu Noortekoor ja Estraadiraadio. Lavastaja oli Veiko Tubin.

Kutse galale finalistidena said meie kooli direktor Jaanika Käst ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse Urvaste rühma kutseõpetaja Vally Koorits. Galal sai põgusalt tervitusi vahetatud haridus- ja teadusminister Kristina Kallasega ning jäädvustati ühine foto.