5. matemaatikaolümpiaad Valga Jaanikese Koolis 18. märts rauno

13.03.2024 toimus Valga Jaanikese Koolis  5. matemaatikaolümpiaad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud tasemel õppivatele õpilastele. Sügisel korraldasime olümpiaadi Urvaste Koolis, märtsis osalesime külalistena Valga Jaanikese Koolis. Sellel aastal oli osavõtjaid 29, tuli konkureerida õpilastega Tallinnast, Tartust, Viljandist ja loomulikult Valgast.

Urvaste kooli esindasid Andris, Kevin ja Ralf. Harjutasime nuputamisülesannete lahendamist ja kordasime põhivara. Lõpptulemus oli hea, Kevin saavutas teise koha, Andris jäi neljandaks ja Ralf  sai samuti hakkama. Poisid ootasid kohtumist sõpradega, sest osaletakse palju ühistel võistlustel ja õpilasmalevas on koos töötatud.

Üritus lõppes ühise tordisöömisega, mis juubelil kohane.

Aitäh korraldajatele!

Üritus lõppes ühise tordisöömisega, mis juubelil kohane.

Aitäh korraldajatele!