Sini - must ja valge on meie lipuke, seda peavad teadma suur ja väikene 18. veebruar rauno

Eesti Vabariigi 103. aastapäevale pühendatud kontsertaktus toimus Urvaste koolis traditsiooniliselt õpilaste esinemise ja töötajate tunnustamisega. Meeleolukad muusikalised tantsu- ja laulunumbrid vaheldusid isamaa-teemaliste luuletustega. Pidulikkust lisas direktori kõne. Kaunid lillekimbud ning  tänukirjad ulatati tööjuubelite puhul neljale inimesele, kelle hulgast väärikaima tunnustuse pälvis koolis 35 aastat õpilastele toitu valmistanud kokk Anu Nääme. Hinge jäi soojus ja tunne, et oleme üks suur pere.