Uudised

Õpilased, palun püsige kodudes! Lapsevanemad, palun abi! 14. märts rauno


Minu poole on pöördutud ja ma ei saa seda pöördumist üksi lahendada. Palun abi, meie õpilased kõik ei püsi kodudes, palun püsige kodudes! Lähikontakt teiste inimestega aitab viirusel levida ja teistele edasi kanda ning seda tuleb igati vältida.

https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Soovitused/COVID-19/soovitused_koduses_isolatsioonis_voi_karantiinis_olevale_inimesele.pdf

Tasakaalu meile kõigile! Koos saame hakkama

 

Heade soovidega!

Jaanika Käst
direktor
Urvaste kool
5341 2974
Jaanika.Kast@Urvastekool.edu.ee

Minu poole on pöördutud ja ma ei saa seda pöördumist üksi lahendada. Palun abi, meie õpilased kõik ei püsi kodudes, palun püsige kodudes! Lähikontakt teiste inimestega aitab viirusel levida ja teistele edasi kanda ning seda tuleb igati vältida.

https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Soovitused/COVID-19/soovitused_koduses_isolatsioonis_voi_karantiinis_olevale_inimesele.pdf

Tasakaalu meile kõigile! Koos saame hakkama

 

Heade soovidega!

Jaanika Käst
direktor
Urvaste kool
5341 2974
Jaanika.Kast@Urvastekool.edu.ee