Emakeelepäev Urvaste Koolis 18. märts rauno

Tähistasime emakeelepäeva väikese ülekoolilise kogunemisega, kus õpetaja Tiina tuletas meile kõigile meelde, kuidas see päev alguse sai ja miks see meile oluline on. Ta rääkis Kristjan Jaak Petersoni elust ja tema panusest eesti kultuuri. Kuulasime luuletust „Kuu“ ning Tauri ja Kevini ettekandes luuletust „Isamaa ja emakeel“. Järgnes viktoriin, kus klassid said mõõtu võtta eesti keele tundmises. Kõik olid väga tublid! Oli arendav ja tore hommikupoolik ning lõpuks võtsime kaasa teadmise, et ilusat eesti keelt peaks rääkima iga päev.